Smart Chiconita Life with horses SK Chic Victory a Luisa Breeding mares SK Whizgun a Luisa Ima Lil Pepto PAINT HORSE Life with horses

Náš ranč

Ranč je situován v krásném prostředí Beskyd na trase Frýdek-Místek - Frenštát pod Radhoštěm, s nádherným výhledem na okolní hory a malebnou obec Kozlovice. Celý objekt je ve stadiu budování tak, aby vyhovoval náročným požadavkům nás i našich zákazníků.

 

Ranč

Nabízíme

Našim návštěvníkům nabízíme výcvik jízdy na koni pro dospělé i děti, kurzy westernového ježdění, individuální výcvikové programy, vožení dětí na ponících i velkých koních. Majitelům koní nabízíme ustájení soukromých koní, výcvik koní, přepravu koní, poradenské služby v chovu koní, pomoc při registraci koní v AQHA a APHA a připouštění hřebci plemen AQH a APH.

 

» více v sekci Služby

Co se nám povedlo

Zorganizovali řadu národních a mezinárodních závodů. Mezi nejprestižnější patřily závody "Ride & Slide 2005" pořádané pod hlavičkou NRHA, které se uskutečnily ve spolupráci s Polskou a Slovenskou reiningovou asociací a několik NRHA závodů ve spolupráci s NRHA Czech. Dále můžeme zmínit řadu Mistrovství ČR dospělých ve westernovém ježdění pořádané WRC ČR, Mistrovství ČR ČJF v reiningu a v neposlední řadě i Středoevropský pohár. Pod hlavičkou American Paint Horse Association jsme se podíleli spolu s českou asociací na pořádání několika ročníků Paint Horse Show a spolu s českou asociací Appaloosa Horse Club jsme se podíleli na pořádání dvou ročníků Appaloosa Horse Show, pořádali jsme i chovatelské závody ve spolupráci s CZQHA pod hlavičkou americké AQHA - AQHA show Horses In Motion . V květnu 2004 jsme spolu s polskou firmou PDM zorganizovali v ostravské ČEZ aréně velmi úspěšnou show Montyho Robertse.

 

» více v sekci Úspěchy

Kontakt

Smart ranch, s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic

Ing. Klára Šalková

+420 777 144 244  |  sk.smartranch@gmail.com

ustájení, trénování koní, příprava jezdců i koní na závody

 

Mgr. Martina Pavelcová

+420 777 144 044  |  pm.smartranch@gmail.com

výuka ježdění na koni, vození na koni, dětský kroužek, tábory

 

... více v sekci Kontakty

 

Sledujte nás